Materiál

POUŽITÉ MATERIÁLY SE ZÁRUKOU DLOUHÉ ŽIVOTNOSTI

 

Konstrukce prvků (nosná konstrukce, madla, výlezové tyče, šplhací tyče atd.) jsou vyrobeny z oceli ošetřené zinkovým základem a následně vypalovanou barvou komaxit v odstínu RAL (na přání zákazníka z nerezové oceli).Nerezová ocel je materiál nejvyšší kvality, který se dále nemusí upravovat (natírat, lakovat atd.).

 

Podesty, zábradlí, lezecké stěny, střechy, bočnice skluzavek, prohazovadla, nášlapné plochy, pružinová houpadla, sedáky kolotočů a vahadlových houpaček atd. jsou vyrobeny z vysoceodolného polyetylenu – vysokotlakého plastu HDPE, který je UV stabilní, stálobarevný, nelámavý – nehrozí poranění ostrými úlomky, odolává povětrnostním vlivům. odolává plísním a hnilobám.

 

Lanové prvky, pyramidy, lezecké sítě a lanové mosty jsou vyrobeny z polypropylenových lan Herkules s ocelovým jádrem. Jsou UV stabilní a odolávají povětrnostním vlivům.

 

Skluzavky mohou být vyrobeny z vrstveného laminátu nebo z plastu (HDPE) v kombinaci s nerezovým skluzem.

 

Střechy a tunely mohou být vyrobeny z vrstveného laminátu nebo z plastu (HDPE).

 

Uchycení pro spojovací materiál je ukryto v dutinách konstrukce, tím je docíleno velmi pevného spojení MOT MAX a zvýšené stability sestavy. Spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.

 

Všechny herní prvky splňují normu ČSN EN 1176, 1177.
MONOTREND s.r.o.
Jamné 34
666 01 Tišnov
 
mob.: 722 957 878
tel.: 565 381 355
 
e-mail: info@monotrend.cz
web: www.monotrend.cz
 
IČ: 29320313
DIČ: CZ29320313
 

Přihlášení