Dětská hřiště a Workoutová hřiště MONOTREND

Dětská hřiště a Workoutová hřiště MONOTREND

O nás

Společnost MONOTREND s.r.o. jsme založili v roce 2013 s účelem vyrábět nejkvalitnější herní prvky na dětská hřiště. Po dobu svého působení jsme získali řadu zkušeností a naší prioritou je neustále se zdokonalovat, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší.

Herní sestavy, které nabízíme jsou vhodným doplňkem na dětská hřiště do mateřských i základních škol, na obecní a městská hřiště, do prostor zábavního parku, koupaliště i na soukromé zahrady. Nabízíme variabilní herní sestavy, v různých barevných kombinacích, které po konzultaci sestavíme dle Vašeho přání. Dětem tedy vytvoříte krásné, barevné dětské hřiště na kterém se bude aktivně rozvíjet jejich zdatnost, odvaha a základní motorické dovednosti. Věříme, že Vás naše herní prvky zaujmou a z naší pestré nabídky si vyberete.

 

Herní prvky vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů a za příznivé ceny. K výrobě používáme nerezovou nebo konstrukční ocel v kombinaci s vysoceodolným polyetylenem - plastem HDPE. Na důkaz toho, že o naše herní prvky je zájem, jsme jich nemalé množství postavili.

Nově jsme do naší nabídky zařadili mnoho nových sestav. Herní sestavy mohou být vyrobeny ve dvou variantách a to z nerezové nebo konstrukční oceli. Herní prvky jsou určeny pro věkovou kategorii 3 až 14 let. Dlouholeté zkušenosti nás vedly k tomu, abychom se zaměřili na kvalitní výrobu z nejkvalitnějších materiálů pro bezpečné hraní Vašich dětí na našich sestavách.

Nabízíme spoustu barevných variant, které vypadají velmi hezky. U každého produktu si můžete zvolit typ konstrukce a poté se Vám zobrazí cena za danou sestavu. Po celé ČR máme dopravu zdarma v případě, že si zvolíte herní prvky i s odbornou montáží. Barevnost skutečných herních sestav se může od obrázku nepatrně lišit. Pokud Vás herní prvky zaujmou, budeme se těšit na spoluúčast při realizaci dětského hřiště právě ve Vaší školce, škole, obci či městě.

NAŠÍ PRIORITOU JE KVALITA.

 

Herní prvky vyrábíme dle normy ČSN EN 1176 a 1177.

Dětská hřištěDětská hřištěDětská hřištěDětská hřištěDětská hřištěDětská hřištěDětská hřištěDětská hřištěDětská hřiště

 

MONOTREND s.r.o.

Jamné 34

666 01 Tišnov

Czechy

 

mob.: 722 942 221

722 957 878

tel.: 549 211 862

 

IČ: 29320313

DIČ: CZ29320313

 

Login